O mně

Vzdělání, profese, rodina

Narodil jsem se v roce 1983 v Turnově. Mládí jsem strávil na Základní škole ve Skálově ulici. Po studiu na turnovském gymnáziu a Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové (obor Učitelství pro základní a střední školy historie – tělesná výchova) vedly mé kroky na pozici učitele na ZŠ Žižkova (2008-2010) a SZŠ Turnov. V roce 2013 jsem se stal ředitelem ZŠ Skálova v Turnově, kde působím dodnes.

S manželkou Veronikou, synem Tomášem a dcerou Sárou žijeme v Turnově.

Působení v politice

Tradice, odpovědnost, prosperita, to jsou hodnoty, které mi jsou blízké, proto jsem v roce 2010 vstoupil do TOP 09. Nemám rád laciný populismus, stojím si za svými názory v každé době!

V roce 2012 jsem z pozice předsedy MO TOP 09 Turnov organizoval regionální výzvu na podporu zvolení Karla Schwarzenberga prezidentem ČR. V roce 2014 jsem se stal zastupitelem Města Turnov a předsedou kontrolního výboru.

Jsem jedním ze zakládajících členů uskupení PROTO (Pro turnovské občany) pro komunální volby 2018.

www.proturnov.cz

www.top09.cz/turnov

Zájmy

Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, společně cestujeme a sportujeme. Mě baví nejvíce volejbal, beach volejbal, lyžování, fotbal a cyklistika. Zároveň se zajímám o aktuální republikové a světové dění a o historii, a to především o moderní dějiny. 

blog.idnes.cz

Kontakt

Mgr. Michal Loukota michal.loukota@gmail.com